Rubriigiarhiiv: Määratlemata

Misjonikoori 26. sünnipäev

2. märtsil 2024 pidas Misjonikoor oma 26.ndat sünnipäeva. Päev kulges tavapärases proovirütmis, millele lisandus meeleolukas sünnipäevapidu koos Miktoriini ja tordiga. Rohkem pilte Facebook lehelt

Misjonikoor 25

Misjonikoor 25! Juba veerandsada aastat! Ilus ime! Oleme kogenud läbi aastate suurt Jumala armu ja oleme siiralt tänulikud, et võime olla nagu üks suur laulev ja palvetav perekond.Palume õnnistust kõigile neile paljudele lauljatele, kes on aastate jooksul meie koori liikmed olnud. Neid armsaid inimesi on muljetavaldav hulk! Palume õnnistust kõikidele erinevatele bändidele ja meie headele helivõluritele, kellega oleme võinud kirikumuusikasse omapoolse osa anda ning ühtlasi ka 9 CD plaati salvestada.Täname südamest EELK Misjonikeskust! Ja nüüd oleme õnnelikud Mustamäe koguduse rüpes. Loodetavasti kohtume teiega, armsad sõbrad, juunikuus kontsertjumalateenistusel!

Rohkem pilte meie Facebooki lehel

Salvestuspäev

24. septembril salvestas Misjonikoor viimased lood kogumikku “Valgus valguses” – seega on peagi on oodata midagi uut…

Missiole…

Saime taas kokku ja alustasime Mustamäe koguduse õp Tiina Klementi julgustava sõnumi saatel ettevalmistusi Läänemaa Missiol osalemiseks.

Rohkem pilte Misjonikoori FaceBooki lehel

Koori 23. sünnipäev

Misjonikoor pidas see aasta oma 23. sünnipäeva vaikselt, igaüks omas kohas ja südames.

Koorivanema tervitusvideo on vaadatav SIIT

Ja muusikavõtmesse pandud Keldi palve SIIT