Misjonikoori CD “Valgus Valguses”

Headuse poole sirutame käed,
Valgus valguses on päästesõnum Jeesuses.
Headuse poole sirutame käed,
Valgus valguses on Armastuse hääl me sees.
Headuse poole sirutame käed,
Lootuse lapsed Taeva Valguses me oleme!

Misjonikooril oli suur rõõm esitleda Mustamäe kirikus (10.12.22) oma uut CD plaati VALGUS VALGUSES koos samanimelise jõulumuusikali etendusega. Kuulaja leiab albumilt 14 etenduses kõlavat muusikanumbrit. Oleme tõeliselt tänulikud, et üle hulga aja võisime välja anda uut, kristliku sõnumiga head muusikat. Album on ühtne tervik, mis toob meie ette Piiblist tuntud jõulusündmuse. Igas laulutekstis on aga ka midagi, mis puudutab meid isiklikult ning  toob hingerahu meie igapäevasesse ellu.

Lisaks Misjonikoorile kuuleme plaadil laulmas koori ja koguduse laululapsi ning meie soliste: Ivireen Arikainen, Holger Allik, Kaarel Vahermägi. Erilist rõõmu pakuvad meie imelised külalissolistid: Elina Salumäe (Maarja), Jüri Liiva (Joosep) ja Teet Rasmus Kaur (ingel Gabriel). Saateansambi moodustavad oma tuntud headuses Matis Metsala (klahvpillid ja fonogrammide produktsioon), Paul Daniel (kitarrid), Martin Kuusk (klarnet), Mihkel Metsala (trompet, flüügel), Toomas Rull (löökpillid). Meie plaadi proffessionaalsed kõlameistrid on Jaane Lend ja Indrek Patte.

Plaadi vaheraamatus võime lisaks laulusõnadele näha ka mõnd meeleolukat fotot (Veiko Ilus) jõulumuusikali esietendusest (2021).

Plaadikujunduse tegi Annabel Backes, ingliskeelse tõlke autor on Ülle Ehanurm.

Oma sooja ja sisuka pühendusega andsid meie plaadile lisaväärtust peapiiskop Urmas Viilma ja Mustamäe koguduse vaimulik Tiina Klement.

Olgu rikkalikult õnnistatud meie head annetajad ja toetajad, kõik aitajad ja abistajad, kelle toel sai võimalikuks plaadi väljaandmine. Eriliselt täname kõiki, kes kogu seda suurt projekti on  eestpalvetes on hoidnud.

Olgu Armastuse Valgus ka Sinuga, hea kuulaja!


VALGUS VALGUSES sisukord

 1. Uvertüür (instrumentaal)
 2. Sõnumitooja I Ingli kuulutus Maarjale
 3. Olen armu leidnud Maarja kiituslaul
 4. Sõnumitooja II Ingli kuulutus Joosepile
 5. Uni Joosepi laul
 6. Teekond (instrumentaal)
 7. Armastuse hõlmas Joosepi ja Maarja duett
 8. Helise, maailm!
 9. Õitsituli Karjaste tantsulaul
 10. Sõnumitooja III Ingli kuulutus karjastele
 11. Linnutee. Au olgu Jumalale Inglite laul
 12. Hõbekuldsed tähed Hällilaul
 13. Ajamärgid Tähetarkade laul
 14. Valgus valguses

Plaati on müügil Logoses, Magda misjonipoes, Mustamäe kirikus ja Tartu Pauluse raamatupoes